TalTech sai Jekabpilsi vastu kuiva kaotuse

17.01.21

TalTech ei suutnud sel nädalavahetusel Lätis kahe mänguga endasle punktilisa teenida. Eile kaotati Riia Tehnikaülikoolile väga kindlalt 0:3, täna sai TalTech küll geimides Jekabpils Lūši käest rohkem punkte kätte, aga kaotus oli siiski sama kindel 0:3 (22:25, 25:27, 12:25).

Võitjate poolelt kerkisid resultatiivseimana esile 3 meest. Kristers Dardzāns, Vladislavs Blumbergs ja Kristaps Smits tõid oma meeskonndale kõik võrdselt 11 punkti.

TalTechi meestest sai Tamur Viidalepp kirja 12 (+3), Jörgen Vanamõisa 10 (+6) ja Rasmus Meius 9 (+3) punkti. TalTechi tavalise rünnakuliidri Valentin Kordase mängu segas esimeses geimis saadud jalavigastus. Diagonaalründaja saldosse jäi 3 (-4) punkti, 19-st tõstest suutis Kordas punktiks lüüa vaid 3 (19%).

Kodumeeskond lõi 4 serviässa, TalTech otse servist punkte ei teeninud. Lisaks näitas Lūši suurepärast vastuvõttu – 70%. Rünnakute õnnestumise efektiivsus oli võitjate kasuks 49% vs 36%, blokipunktid jagunesid võrdselt 6:6.

Kogu mängu statistika SIIN.

Credit24 Meistriliiga tabelis tõusis Jekabpils nüüd Selver Tallinnast ja RTU/Robežsardze/Jurmalast mööda 3. kohale.