Võrkpalli Balti liiga

Hooajal 2022-23 osalevad liigas 7 meeskonda – 4 Eestist ja 3 Lätist.

 

08. veebruar 2023 kell 19:00
Jēkabpils Sporta nams
Jēkabpils Lūši
vs
RTU/Robežsardze/Jūrmala
08. veebruar 2023 kell 19:00
TalTech SH
Selver/TalTech
vs
BIGBANK Tartu
11. veebruar 2023 kell 17:00
Võru SH
Barrus Võru VK
vs
BIGBANK Tartu
11. veebruar 2023 kell 17:00
Jurmalas State gymnasium sport hall
RTU/Robežsardze/Jūrmala
vs
PÄRNU VK
12. veebruar 2023 kell 16:00
Jēkabpils Sporta nams
Jēkabpils Lūši
vs
Ezerzeme/DU
Võrkpalli Balti liiga toetajad

Järgmised mängud

Jēkabpils Lūši
vs
RTU/Robežsardze/Jūrmala
08. veebruar 2023
kell 19:00
Jēkabpils Sporta nams
Selver/TalTech
vs
BIGBANK Tartu
08. veebruar 2023
kell 19:00
TalTech SH
Barrus Võru VK
vs
BIGBANK Tartu
11. veebruar 2023
kell 17:00
Võru SH
RTU/Robežsardze/Jūrmala
vs
PÄRNU VK
11. veebruar 2023
kell 17:00
Jurmalas State gymnasium sport hall
Jēkabpils Lūši
vs
Ezerzeme/DU
12. veebruar 2023
kell 16:00
Jēkabpils Sporta nams
RTU/Robežsardze/Jūrmala
vs
Selver/TalTech
12. veebruar 2023
kell 17:00
Jurmalas State gymnasium sport hall
PÄRNU VK
vs
Selver/TalTech
18. veebruar 2023
kell 17:00
Pärnu SH
Ezerzeme/DU
vs
Barrus Võru VK
18. veebruar 2023
kell 18:00
Daugavpils BJSS SH
Jēkabpils Lūši
vs
BIGBANK Tartu
18. veebruar 2023
kell 18:00
Jēkabpils Sporta nams
Jēkabpils Lūši
vs
Barrus Võru VK
19. veebruar 2023
kell 16:00
Jēkabpils Sporta nams
Ezerzeme/DU
vs
BIGBANK Tartu
19. veebruar 2023
kell 18:00
Daugavpils BJSS SH

Viimaste mängude tulemused

Barrus Võru VK
31
Jēkabpils Lūši
05.02.23
Võru SH
Selver/TalTech
30
PÄRNU VK
05.02.23
TalTech SH
BIGBANK Tartu
23
Ezerzeme/DU
05.02.23
Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak
Barrus Võru VK
32
Ezerzeme/DU
04.02.23
Võru SH
BIGBANK Tartu
30
Jēkabpils Lūši
04.02.23
Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak
PÄRNU VK
03
BIGBANK Tartu
02.02.23
Pärnu SH
Ezerzeme/DU
30
PÄRNU VK
29.01.23
Daugavpils BJSS SH
Jēkabpils Lūši
32
Selver/TalTech
29.01.23
Jēkabpils Sporta nams
BIGBANK Tartu
30
RTU/Robežsardze/Jūrmala
29.01.23
Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak
Jēkabpils Lūši
30
PÄRNU VK
28.01.23
Jēkabpils Sporta nams
Ezerzeme/DU
32
Selver/TalTech
28.01.23
Daugavpils BJSS SH
Barrus Võru VK
31
RTU/Robežsardze/Jūrmala
28.01.23
Võru SH
Vaata kõiki tulemusi