Tulemused

Hooaeg 2022/2023

Mängud Geimid Punktid
Klubi Punktid Mängitud Võite Kaotusi Võite Kaotusi Võite Kaotusi Geimide suhe Punktide suhe
1
BIGBANK Tartu
53
20 18 2 58 16 1751 1455 3.63 1.203
2
Selver/TalTech
48
21 16 5 54 24 1795 1587 2.25 1.131
3
RTU/Robežsardze/Jūrmala
28
21 10 11 35 44 1735 1778 0.80 0.976
4
Jēkabpils Lūši
27
20 10 10 36 40 1647 1687 0.90 0.976
5
Ezerzeme/DU
26
21 7 14 39 49 1869 1951 0.80 0.958
6
Barrus Võru VK
24
21 8 13 34 47 1782 1804 0.72 0.988
7
PÄRNU VK
13
22 4 18 23 59 1614 1931 0.39 0.836

Toimunud mängude tulemused

Barrus Võru VK
31
Jēkabpils Lūši
05.02.23
Võru SH
Selver/TalTech
30
PÄRNU VK
05.02.23
TalTech SH
BIGBANK Tartu
23
Ezerzeme/DU
05.02.23
Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak
Barrus Võru VK
32
Ezerzeme/DU
04.02.23
Võru SH
BIGBANK Tartu
30
Jēkabpils Lūši
04.02.23
Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak
PÄRNU VK
03
BIGBANK Tartu
02.02.23
Pärnu SH
Ezerzeme/DU
30
PÄRNU VK
29.01.23
Daugavpils BJSS SH
Jēkabpils Lūši
32
Selver/TalTech
29.01.23
Jēkabpils Sporta nams
BIGBANK Tartu
30
RTU/Robežsardze/Jūrmala
29.01.23
Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak
Jēkabpils Lūši
30
PÄRNU VK
28.01.23
Jēkabpils Sporta nams
Ezerzeme/DU
32
Selver/TalTech
28.01.23
Daugavpils BJSS SH
Barrus Võru VK
31
RTU/Robežsardze/Jūrmala
28.01.23
Võru SH
Selver/TalTech
31
RTU/Robežsardze/Jūrmala
22.01.23
TalTech SH
BIGBANK Tartu
31
Barrus Võru VK
22.01.23
Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak
Ezerzeme/DU
23
Jēkabpils Lūši
21.01.23
Daugavpils BJSS SH
PÄRNU VK
23
RTU/Robežsardze/Jūrmala
21.01.23
Pärnu SH
Selver/TalTech
30
Barrus Võru VK
18.01.23
TalTech SH
Ezerzeme/DU
13
RTU/Robežsardze/Jūrmala
14.01.23
Daugavpils BJSS SH
Barrus Võru VK
30
PÄRNU VK
14.01.23
Võru SH
BIGBANK Tartu
30
Selver/TalTech
14.01.23
Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak
BIGBANK Tartu
30
PÄRNU VK
11.01.23
Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak
PÄRNU VK
23
Jēkabpils Lūši
08.01.23
Pärnu SH
Selver/TalTech
30
Ezerzeme/DU
08.01.23
TalTech SH
RTU/Robežsardze/Jūrmala
03
BIGBANK Tartu
08.01.23
Jurmalas State gymnasium sport hall
PÄRNU VK
31
Ezerzeme/DU
07.01.23
Pärnu SH
RTU/Robežsardze/Jūrmala
03
BIGBANK Tartu
07.01.23
Jurmalas State gymnasium sport hall
Selver/TalTech
30
Jēkabpils Lūši
07.01.23
TalTech SH
PÄRNU VK
32
Barrus Võru VK
11.12.22
Pärnu SH
Jēkabpils Lūši
13
Ezerzeme/DU
10.12.22
Jēkabpils Sporta nams
RTU/Robežsardze/Jūrmala
03
Ezerzeme/DU
04.12.22
Jurmalas State gymnasium sport hall
Barrus Võru VK
03
Selver/TalTech
04.12.22
Võru SH
RTU/Robežsardze/Jūrmala
31
Jēkabpils Lūši
03.12.22
Jurmalas State gymnasium sport hall
BIGBANK Tartu
30
PÄRNU VK
03.12.22
Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak
PÄRNU VK
23
Selver/TalTech
27.11.22
Pärnu SH
Barrus Võru VK
13
Ezerzeme/DU
27.11.22
Võru SH
BIGBANK Tartu
32
Jēkabpils Lūši
27.11.22
A.Le Coq Sports Hall
BIGBANK Tartu
30
Ezerzeme/DU
26.11.22
A.Le Coq Sports Hall
Barrus Võru VK
03
Jēkabpils Lūši
26.11.22
Võru SH
RTU/Robežsardze/Jūrmala
31
Barrus Võru VK
20.11.22
Jurmalas State gymnasium sport hall
RTU/Robežsardze/Jūrmala
30
Barrus Võru VK
19.11.22
Jurmalas State gymnasium sport hall
RTU/Robežsardze/Jūrmala
31
PÄRNU VK
13.11.22
OC RĪGA
RTU/Robežsardze/Jūrmala
23
Selver/TalTech
12.11.22
OC RĪGA
Ezerzeme/DU
23
Jēkabpils Lūši
12.11.22
Daugavpils BJSS SH
Selver/TalTech
31
Barrus Võru VK
09.11.22
TalTech SH
Selver/TalTech
30
Jēkabpils Lūši
06.11.22
TalTech SH
PÄRNU VK
32
Ezerzeme/DU
06.11.22
Pärnu SH
Selver/TalTech
30
Ezerzeme/DU
05.11.22
TalTech SH
PÄRNU VK
13
Jēkabpils Lūši
05.11.22
Pärnu SH
Barrus Võru VK
23
BIGBANK Tartu
05.11.22
Võru SH
Selver/TalTech
23
BIGBANK Tartu
30.10.22
TalTech SH
Jēkabpils Lūši
30
RTU/Robežsardze/Jūrmala
30.10.22
Jēkabpils Sporta nams
Ezerzeme/DU
23
RTU/Robežsardze/Jūrmala
29.10.22
Daugavpils BJSS SH
PÄRNU VK
13
Barrus Võru VK
29.10.22
Pärnu SH
Selver/TalTech
30
PÄRNU VK
26.10.22
TalTech SH
Ezerzeme/DU
23
Barrus Võru VK
23.10.22
Daugavpils BJSS SH
PÄRNU VK
03
RTU/Robežsardze/Jūrmala
23.10.22
Pärnu SH
Jēkabpils Lūši
13
BIGBANK Tartu
23.10.22
Jēkabpils Sporta nams
Ezerzeme/DU
13
BIGBANK Tartu
22.10.22
Daugavpils BJSS SH
Jēkabpils Lūši
30
Barrus Võru VK
22.10.22
Jēkabpils Sporta nams
Selver/TalTech
30
RTU/Robežsardze/Jūrmala
22.10.22
TalTech SH
Ezerzeme/DU
31
PÄRNU VK
16.10.22
Daugavpils BJSS SH
BIGBANK Tartu
30
RTU/Robežsardze/Jūrmala
16.10.22
Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak
Jēkabpils Lūši
03
Selver/TalTech
16.10.22
Jēkabpils Sporta nams
Ezerzeme/DU
13
Selver/TalTech
15.10.22
Daugavpils BJSS SH
Jēkabpils Lūši
03
PÄRNU VK
15.10.22
Jēkabpils Sporta nams
Barrus Võru VK
13
RTU/Robežsardze/Jūrmala
15.10.22
Võru SH
BIGBANK Tartu
31
Barrus/Võru VK
12.10.22
Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak
RTU/Robežsardze/Jūrmala
13
SK Jēkabpils Lūši
09.10.22
Jurmalas State gymnasium sport hall
PÄRNU VK
03
BIGBANK Tartu
08.10.22
Pärnu SH
RTU/Robežsardze/Jūrmala
32
Daugavpils Universitāte/Ezerzeme
08.10.22
Jurmalas State gymnasium sport hall
Barrus/Võru VK
30
Selver/TalTech
05.10.22
Võru SH
Barrus/Võru VK
31
PÄRNU VK
02.10.22
Võru SH
BIGBANK Tartu
23
Selver/TalTech
01.10.22
Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak