Tulemused

Hooaeg 2022/2023

Mängud Geimid Punktid
Klubi Punktid Mängitud Võite Kaotusi Võite Kaotusi Võite Kaotusi Geimide suhe Punktide suhe
1
Selver/TalTech
31
13 11 2 35 14 1118 1013 2.50 1.104
2
BIGBANK Tartu
28
11 10 1 32 12 1025 879 2.67 1.166
3
RTU/Robežsardze/Jūrmala
23
14 8 6 27 26 1179 1166 1.04 1.011
4
Jēkabpils Lūši
18
12 6 6 22 22 976 962 1.00 1.015
5
Ezerzeme/DU
14
12 3 9 21 29 1046 1119 0.72 0.935
6
Barrus Võru VK
12
14 4 10 19 34 1156 1206 0.56 0.959
7
PÄRNU VK
6
12 2 10 13 32 909 1064 0.41 0.854

Toimunud mängude tulemused

RTU/Robežsardze/Jūrmala
03
Ezerzeme/DU
04.12.22
Jurmalas State gymnasium sport hall
Barrus Võru VK
03
Selver/TalTech
04.12.22
Võru SH
RTU/Robežsardze/Jūrmala
31
Jēkabpils Lūši
03.12.22
Jurmalas State gymnasium sport hall
BIGBANK Tartu
30
PÄRNU VK
03.12.22
Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak
PÄRNU VK
23
Selver/TalTech
27.11.22
Pärnu SH
Barrus Võru VK
13
Ezerzeme/DU
27.11.22
Võru SH
BIGBANK Tartu
32
Jēkabpils Lūši
27.11.22
A.Le Coq Sports Hall
BIGBANK Tartu
30
Ezerzeme/DU
26.11.22
A.Le Coq Sports Hall
Barrus Võru VK
03
Jēkabpils Lūši
26.11.22
Võru SH
RTU/Robežsardze/Jūrmala
31
Barrus Võru VK
20.11.22
Jurmalas State gymnasium sport hall
RTU/Robežsardze/Jūrmala
30
Barrus Võru VK
19.11.22
Jurmalas State gymnasium sport hall
RTU/Robežsardze/Jūrmala
31
PÄRNU VK
13.11.22
OC RĪGA
RTU/Robežsardze/Jūrmala
23
Selver/TalTech
12.11.22
OC RĪGA
Ezerzeme/DU
23
Jēkabpils Lūši
12.11.22
Daugavpils BJSS SH
Selver/TalTech
31
Barrus Võru VK
09.11.22
TalTech SH
Selver/TalTech
30
Jēkabpils Lūši
06.11.22
TalTech SH
PÄRNU VK
32
Ezerzeme/DU
06.11.22
Pärnu SH
Selver/TalTech
30
Ezerzeme/DU
05.11.22
TalTech SH
PÄRNU VK
13
Jēkabpils Lūši
05.11.22
Pärnu SH
Barrus Võru VK
23
BIGBANK Tartu
05.11.22
Võru SH
Selver/TalTech
23
BIGBANK Tartu
30.10.22
TalTech SH
Jēkabpils Lūši
30
RTU/Robežsardze/Jūrmala
30.10.22
Jēkabpils Sporta nams
Ezerzeme/DU
23
RTU/Robežsardze/Jūrmala
29.10.22
Daugavpils BJSS SH
PÄRNU VK
13
Barrus Võru VK
29.10.22
Pärnu SH
Selver/TalTech
30
PÄRNU VK
26.10.22
TalTech SH
Ezerzeme/DU
23
Barrus Võru VK
23.10.22
Daugavpils BJSS SH
PÄRNU VK
03
RTU/Robežsardze/Jūrmala
23.10.22
Pärnu SH
Jēkabpils Lūši
13
BIGBANK Tartu
23.10.22
Jēkabpils Sporta nams
Ezerzeme/DU
13
BIGBANK Tartu
22.10.22
Daugavpils BJSS SH
Jēkabpils Lūši
30
Barrus Võru VK
22.10.22
Jēkabpils Sporta nams
Selver/TalTech
30
RTU/Robežsardze/Jūrmala
22.10.22
TalTech SH
Ezerzeme/DU
31
PÄRNU VK
16.10.22
Daugavpils BJSS SH
BIGBANK Tartu
30
RTU/Robežsardze/Jūrmala
16.10.22
Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak
Jēkabpils Lūši
03
Selver/TalTech
16.10.22
Jēkabpils Sporta nams
Ezerzeme/DU
13
Selver/TalTech
15.10.22
Daugavpils BJSS SH
Jēkabpils Lūši
03
PÄRNU VK
15.10.22
Jēkabpils Sporta nams
Barrus Võru VK
13
RTU/Robežsardze/Jūrmala
15.10.22
Võru SH
BIGBANK Tartu
31
Barrus/Võru VK
12.10.22
Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak
RTU/Robežsardze/Jūrmala
13
SK Jēkabpils Lūši
09.10.22
Jurmalas State gymnasium sport hall
PÄRNU VK
03
BIGBANK Tartu
08.10.22
Pärnu SH
RTU/Robežsardze/Jūrmala
32
Daugavpils Universitāte/Ezerzeme
08.10.22
Jurmalas State gymnasium sport hall
Barrus/Võru VK
30
Selver/TalTech
05.10.22
Võru SH
Barrus/Võru VK
31
PÄRNU VK
02.10.22
Võru SH
BIGBANK Tartu
23
Selver/TalTech
01.10.22
Tartu Ülikooli SH Ilmar Kullami nimeline peaväljak