Selveri ja RTU/Robežsardze/Jurmala kohtumine lükkub edasi

26.02.21
RTU meeskond. Foto: volley.ee

Selver Tallinna ja RTU/Robežsardze/Jurmala pühapäeval toimuma pidanud Credit24 Meistriliiga põhiturniiri kohtumine on edasi lükatud, sest Läti klubis tuvastati koroonaviirus.

Samuti jääb ära RTU laupäevane mäng Gargzdai Amber-Volleyga.

Liigatabelis on Selver 28 punktiga teine, liider on 33 punktiga Saaremaa Võrkpalliklubi ja kolmas 27 punktiga Bigbank Tartu. Neljas on Jekabpilsi Luši (20 punkti), viies Pärnu Võrkpalliklubi (20 punkti), kuues RTU (16 punkti), seitsmes TalTech (14 punkti) ja viimane Gargzdai (1 punkt).

Vaata ajakava ja kõiki tulemusi.

Vaata detailset tabeliseisu.

Eesti võistkonnad saavad pärast Credit24 Mestriliiga põhiturniiri lõppu Eesti meistrivõistluste vahegrupi mängudeks kaasa stardipunktid 5 p.-1 p. (põhiturniiri 1. asetus 5 punkti, 2. asetus 4 punkti, jne.). Vahegrupi lõplik paremusjärjestus (stardipunktid + mängudelt saadud punktid) paneb paika poolfinaalide paarid, 1. koht vs 4. koht ja 2. koht vs 3. koht. Ka vahegrupi mängud saavad läbi eeloleva nädalavahetusega.

Credit24 Meistriliiga play-offid algavad kaheksa meeskonna osalusel aprillis. Omavahel kohtuvad põhiturniiri 1. ja 8. koha saanud meeskonnad, 2. ja 7., 3. ja 6. ning 4. ja 5. koha saanud meeskonnad. Mängitakse kahe võiduni. Nelja klubi osalusel peetav finaalturniir toimub põhiturniiri võitja Saaremaa VK kodusaalis.