Selver andis RTU/Robežsardze/Jurmalale loobumisvõidu

27.03.21

Veebruaris koroonaviiruse tõttu edasi lükatud Selver Tallinna ja RTU/Robežsardze/Jurmala vaheline Credit24 Meistriliiga põhiturniiri mäng jääb pidamata, sest Selver andis vastasele loobumisvõidu. 

Arvestades tihedat mängugraafikut ja koroonaviirusest tulenevaid ohte, otsustas hiljuti hooaja jooksul juba teistkordselt isolatsioonis olnud Selver vastu võtta raske otsuse ning mängust loobuda ja sai tabelisse 0:3 kaotuse.

Nii jääb põhiturniiril pidada vaid üks kohtumine, kui 3. aprillil lähevad vastamisi Leedu klubi Gargzdai Amber Volley ja RTU ning seejärel saab paika ka põhiturniiri lõplik pareusjärjestus.

Liigatabelis on Selver 28 punktiga teine, liider on 33 punktiga Saaremaa Võrkpalliklubi ja kolmas 27 punktiga Bigbank Tartu. Neljas on Jekabpilsi Luši (20 punkti), viies Pärnu Võrkpalliklubi (20 punkti), kuues RTU (19 punkti), seitsmes TalTech (14 punkti) ja viimane Gargzdai (4 punkti).

Credit24 Meistriliiga veerandfinaalid algavad kaheksa meeskonna osalusel aprilli teisel nädalal.

Omavahel kohtuvad põhiturniiri 1. ja 8. koha saanud meeskonnad, 2. ja 7., 3. ja 6. ning 4. ja 5. koha saanud meeskonnad. Mängitakse kahe võiduni. Nelja klubi osalusel peetav finaalturniir toimub põhiturniiri võitja Saaremaa VK kodusaalis.

Vaata põhiturniiri tabeliseisu.