Pärnu versus Selver/TalTech: Jasmin loodab hea sisekliima ja fännide toel Selver/TalTechi vastu punkte teenida

01.11.23
Pärnu Võrkpalliklubi saab mängida kodusaalis. Foto: Pärnu Võrkpalliklubi

Reedel kell 19.00 lähevad Cronimet liigas vastamisi Pärnu Võrkpalliklubi ja Selver/TalTech. Pärnu meeskonna kodusaalis toimuvat mängu näeb otsepildis ka Postimehe vahendusel. 

Liigatabelis hoiab Selver/TalTech täisedu ehk nelja võiduga esimest kohta (12 punkti), Pärnu on neljast senipeetud kohtumisest suutnud võita ühe ja on nelja punktiga kuues. Viimati sai Tallinna klubi kirja 3:1 võidu Daugavpilsi Ülikool/Ezerzeme üle ja Pärnu pidi tunnistama Jekabpilsi Luši 3:2 üleolekut.

Pärnu peatreener Toomas Jasmin tõdeb, et reedene vastane on liiga üks tugevamaid meeskondi. “TalTech on hästi komplekteeritud, kindlasti liiga üks favoriite, kel nõrka kohta polegi. Ka sidemängija on suurepärane ning meie temporündajatel tuleb kahtlamata tõsine tööpäev. Aga sellele vaatamata tahaksime punkte juurde saada ja loodan kodupubliku toel hea mängu teha. Loodan, et rahvast tuleb jälle saali korralikult,” loodab Jasmin.

Renee Teppani lisandumisega on ka Pärnu saanud juurde hea lisakäigu. “Asjad sujuvad üsna hästi, mehed on terved ja tahtmist täis, sisekliima hea. Mulle meeldis väga meie mäng Daugavpilsiga, mis oli Teppani esimene kohtumine meie ridades, seal oli ka noor sidemängija hea ja ei pidanud sidesid vahetama hakkama. Selver on muidugi teistsugune meeskond kui Daigavpils ja selleks peame valmis olema, et seal ei pruugi kõik nii õlitatult kulgeda,” lisab peatreener.

Selver/TalTechi peatreener Andres Toobal usub, et vastane on väga motiveeritud. “Pärnu alles harjub selle koosseisuga ja neil lähevad asjad praegu kindlasti paremuse poole. Kui liidritel pole hea päev, on nad ebastabiilsed, aga meie peame valmistuma väga võitluslikuks kohtumiseks. Usun, et nad on meie vastu väga motiveeritud,” kommenteeris Toobal.

“Kui lased natukene kuskilt nii-öelda lohisema, siis karistatakse see kohe ära, seega ma loodan, et me sellist asja endale ei luba. Nimekirju ja mängijaid pole paberil mõtet vaadata, see reedel ei loe, asjad pannakse ikka platsil paika ja meie läheme oma asja ajama.”

Neljapäeval kell 19.00 võõrustab Tartu Bigbank nädala esimeses kohtumises Võru Barrus Võrkpalliklubi. See mäng on lisaks Postimehele nähtav ka Duo 5 vahendusel. 

Vaata tabeliseisu ja ajakava.