Nädalavahetusel lõppenud Credit24 Meistriliiga veebruari parim oli Hindrek Pulk

04.03.19

Bigbank Tartu võitis veebruaris Credit24 Meistriliigas play-offide eelsest viimasest neljast mängust kolm ja kindlustas sellega põhiturniiri võidu ja õiguse korraldada finaalturniir koduses Ülikooli spordihoones. Lisaks võideti kahes veerandfinaalmängus ülikindlalt Taltech-i võistkonda. Nagu me täna juba teame võttis Bigbank ka laupäeval peetud finaalis Saaremaa VK vastu tiitli ning Pulk tunnistati Final Four’i MVP-ks.

Tartlaste parim mängumees finaalturniirile eelneval kuul oli nende saarlasest diagonaalründaja Hindrek Pulk, kes tõi kuues mängus kokku 86 punkti. Eriti tähelepanuväärseks teeb Pulga saavutuse, et mitmes mängus ei pidanud peatreener Andrei Ojamets vajalikuks meest mängu lõpuni platsil hoida. Kuu säravamateks hetkedeks jäid tal 29 punkti otsese konkurendi RTU/Robežsardze vastu (rünnakute efektriivsus 61%) ja esimeses veerandfinaalis kolme geimi ja 65%-lise rünnakuefektiivsusega saavutatud 18 punkti (sealhulgas 3 serviässa ja 2 blokipunkti).

Pulga jaoks on see juba teistkordne selline tunnustus Credit24 Meistriliigas, mees võitis kuu parima tiitli ka eelmise aasta novembris. “Hindrek on hooaja edenedes läinud aina paremasse hoogu,” kommenteeris Bigbanki peatreener Andrei Ojamets mehe mänguvormi, “meeskonna hea esitus on andnud mulle võimaluse teda säästlikult kasutada ja see on hea nii mehe enda vastupidavuse jaoks kui ka teistele poistele mänguvõimaluse andmiseks.” 

Credit24 Meistriliiga kuu parim mängija saab auhinnaks 150-eurose kinkekaardi, mille on välja pannud Sportland Eesti. 2. märtsil, Final Four’i finaali eel, andis Pulgale auhinna üle Eesti Võrkpalli Liidu president Hanno Pevkur.

Credit24 Meistriliiga 2018-19 hooaja kuu parimad:

2018

oktoober Dmytro Shlomin / Bigbank Tartu

november Hindrek Pulk / Bigbank Tartu

detsember Siim Põlluäär / Saaremaa VK

2019

jaanuar Illia Kovalov / Pärnu VK

veebruar Hindrek Pulk / Bigbank Tartu

Final Four’i parim mängija (MVP) Hindrek Pulk / Bigbank Tartu

Meeste klubivõrkpalli hooaeg jätkub juba sel nädalal Eesti Meistrivõistluste 1/4-finaalidega, kus omavahel on vastamisi Selver Tallinn ja Rakvere VK (esimene mäng kahe võiduni peetavas seerias kolmapäeval kell 19:00 Tallinnas) ning teises paaris Pärnu VK ja TalTech (esimene mäng neljapäeval kell 19:00 Pärnus). Põhihooaja kaks esimest Bigbank Tartu ja Saaremaa VK alustavad 1/2-finaalidest.