Järgmised mängud Credit24 Meistriliigas juba uuel aastal: TalTech alistas Selveri ning tõusis tabelis teiseks

19.12.21

Täna toimus Credit24 Meistriliiga kalendriaasta viimane mäng Eesti klubide jaoks, kui TalTech alistas Tallinna Selveri ning tõusis liigatabelis Selverist mööda teisele kohale.

Täna Ilma Rasmus Meiuse ja Cris Karlis Lepata mänginud TalTechi meeskonna parimaks kerkis rünnakul 23 punktiga (+12) Matej Šmidl, Rauno Tamme lisas 17 punkti (+9) ja Kevin Saar 11 punkti (+6). TalTechi vastuvõtt oli 42%, rünnak 56%, blokist saadi 6 punkti ja servil löödi 9 ässa ja eksiti 18 pallingul.

Alari Saare intervjuu:

Selveri meeskonna kasuks tõi Pierce Johnson 20 punkti (+12), Mihkel Nuut lisas 9 (+1) ja Mihkel Varblane 8 (+1) punkti. Selveri vastuvõtt oli täna 44%, rünnakuid lahendati 47-protsendiliselt, blokiga teeniti 6 ja serviga 7 punkti (4 ässa lõi Johnson).

Kolmapäeval toimuvaks karikafinaaliks valmistuv Selveri peatreener Andres Toobal andis täna mitmele põhimele puhkust, et Tartu vastu oleks kõik parimas löögihoos. “Hoidsin muidugi osasid mängijaid, aga see ei tähenda, et oleksime läinud seda mängu ära andma, lihtsalt mitmed mehed on erinevate hädadega. Aga ka selle koosseisuga olime täitsa võimelised mängima. Tabeliseisu vaadates oleks muidugi tahtnud võita, aga mõeldes karikafinaalile, tuli siin riske võtta, sest tähtsam eesmärk on hetkel kolmapäeval hästi esineda,” sõnas peatreener.

Aasta vahetuseks on tabeliliider Tartu Bigbank, kes on võitnud kaheksa mängu ja kaotanud ühe, punkte on koos 25. TalTechil on teisena 22 punkti, üheksast mängust on kaotatud kaks. Kolmandal positsioonil on Selver 20 punktiga, 10st mängust on kirjas 7 võitu. Neljandal kohal on 11 punktiga Leedu esiklubi Gargždai Amber-Arlanga ning viies samuti 11 punktiga Pärnu Võrkpalliklubi.

Vaata tabeliseisu ja tulemusi.

Üks kohtumine toimub ka järgmisel nädalal, kui 23. detsembril mängivad Jelgava ja Daugavpils. Seejärel jätkub liiga juba 2022. aasta 8. ja 9. jaanuaril.