Esimeses veerandfinaalis TalTech Bigbank Tartule vastu ei saanud

20.02.19

Täna algasid Credit24 Meistriliiga 2018-19 hooaja veerandfinaalid. Esimesena läksid vastamisi põhihooaja võitnud Bigbank Tartu ja 8. kohaga ehk viimasena play-offi jõudnud TalTech. Favoriidina TalTechi spordihoonesse saabunud külalismeeskond võttis kindla 3:0 võidu (25:11, 25:17, 25:19).

Andrei Ojametsa hoolealused midagi juhuse hooleks ei jätnud ja vastasele allahindlust ei tehtud. Bigbank alustas kindlalt, esimeses geimis ei antud tehnikaülikooli meeskonnale mingit võimalust, teises suutis kodumeeskond geimi keskpaigani enam-vähem tempos püsida, aga siis võtsid tartlased kindlalt ka selle geimi. Kolmandat juhtis Bigbank algusest lõpuni ja nii asuski Bigbank Tartu kahe võiduni peetavat seeriat 1:0 juhtima.

Võitjate poolel tõi diagonaalründaja Hindrek Pulk 18 (+14) punkti, Meelis Kivisild lisas 11 (+9), kusjuures temporündaja lõi kõik 6 tõstet 100%-liselt ka punktiks. Kaotajate resultatiivseim oli samuti nende diagonaalründaja Mihkel Nuut, kes tõi oma meeskonnale 12 (+7) punkti. Detailsem statistika SIIN

Korduskohtumine mängitakse Tartu Ülikooli spordihoones laupäeval kell 17:00 (vajadusel kolmas mäng samuti Tartus pühapäeval kell 15:00).