Eesti meistrivõistluste märtsi parim oli Bigbank Tartu libero Rait Rikberg

07.04.21

Märts oli meeste klubivõrkpallis oluline kuu, sest mängiti Eesti meistrivõistluste poolfinaalid ning kuu lõpus selgus 2021. aasta Eesti meister.

Täiseduga läbis selle pingelise perioodi 31. märtsil Eesti meistriks kroonitud Bigbank Tartu. Poolfinaalseeria Pärnu VK vastu lõppes võitudega 3-0 (kolmandas mängus andsid pärnakad Bigbankile loobumisvõidu), kahemängulises finaalseerias alistati Saaremaa VK samuti kindlalt 2-0.

Kui tavaliselt tõusevad parimate valimistel esile skooritegijatest ründajad, siis seekord valis žürii kuu parimaks Bigbank Tartu libero Rait Rikbergi, kelle panus meeskonna võitudesse pole küll punktides mõõdetav vaid see kajastub mängijate koostöös ja kaaslaste mängukindluses palliplatsil.

Rait hoidis kogu Eesti meistrivõistluste play-offi vältel oma kontrolli all meeskonna vastuvõtu- ja kaitseosakonda,” kinnitas Bigbank Tartu peatreener Alar Rikberg. “Abistas edukalt tema kõrval tegutsenud noori nurgaründajaid. Tulihingelise spordimehena trotsis oma põlvevigastust, osales kõikides trennides ja mängudes ning näitas rasketes olukordades oma tõelist sisu.”

Credit24 Meistriliiga / Eesti meistrivõistluste kuu parim saab traditsiooniliselt auhinnaks Sportlandi kinkekaardi 150 euro väärtuses.