Credit24 Meistriliigas selguvad kõik finaalturniirile pääsejad

06.03.20
TalTechi meeskond. Foto: Facebook

Credit24 Meistriliigas selguvad nädalavahetusel poolfinalistid ehk need neli võistkonda, kes osalevad 13.-14. märtsil Kuressaares toimuval finaalturniiril. Kõik Eestis toimuvad kohtumised on nähtavad Postimehes, Lätis peetavaid Jekabpilsi Luši ja Pärnu VK mänge näeb otsepildis Sportacentrs.comi vahendusel.

Kahe võiduni peetavate veerandfinaalseeriate teised mängud toimuvad laupäeval, 7. märtsil ja vajadusel kolmandad mängud pühapäeval, 8. märtsil.

Võidu pealt tulevad laupäeval platsile Saaremaa Võrkpalliklubi ja Selver Tallinn, kes olid avamängudes üle vastavalt Jelgava Biolarsist ja RTU/Robežsardzest ning kindlustavad laupäeval edu korral koha finaalturniiril. Mõlemad Eesti klubid saavad seeria teise ja vajadusel kolmanda mängu pidada kodusaalis.

7.03 kell 18.00 (Orissaare spordihoone) Saaremaa VK – Jelgava Biolars, live-skoor

8.03 (vajadusel) kell 18.00 (Kuressaare spordihoone) Saaremaa VK – Jelgava Biolars, live-skoor

7.03 kell 19.30 (Audentese spordihoone) Selver Tallinn – RTU/Robežsardze, live-skoor

8.03 (vajadusel) kell 17.00 (Audentese spordihoone) Selver Tallinn – RTU/Robežsardze, live-skoor

Seeria esimeses mängus Jekabpilsi Lušile alla jäänud Pärnu Võrkpalliklubi peab aga edasipääsuks kahel korral võõrsil edukas olema. Pärnu meeskond on taas nurgaründajate kriisis ja nii ei saanud seeria avamängus kaasa teha ei Tony Tammiksaar ega Ygor Duarte ja peatreener Avo Keel pidi Taavet Leppiku kõrval teise nurgaründaja kohal kasutama põhisidemängijat Martti Keelt ja meeskonna rünnakuid juhtis nooruke Richard Voogel. Tõsi, Keel sai ka sel positsioonil hästi hakkama.

7.03 kell 18.00 (Jekabpils) Jekabpilsi Luši – Pärnu VK, live-skoor

8.03 (vajadusel) kell 16.00 (Jekabpils) Jekabpilsi Luši – Pärnu VK, live-skoor

Vaata Pärnu mängudest otsepilti.

Avamängud pakkusid ka ühe üllatuse, kui põhiturniiri seitsmes meeskond TalTech suutis kodusaalis 3:1 alistada napilt põhiturniiril teiseks jäänud Bigbank Tartu. Nüüd peavad Andrei Ojametsa hoolealused laupäeval kodusaalis algavas mängus kindlasti võidu võtma, et seeria otsustavasse mängu viia.

7.03 kell 17.00 (Tartu Ülikooli spordihoone) Bigbank Tartu – TalTech, live-skoor

8.03 (vajadusel) kell 16.00 (Tartu Ülikooli spordihoone) Bigbank Tartu – TalTech, live-skoor

Vaata täielikku ajakava ja tulemusi.

Nelja meeskonna osalusel toimuv finaalturniirl peetakse 13.-14. märtsil Kuressaares. Pärast Credit24 Meistriliiga võitja selgumist peetakse viie Eesti meeskonna osalusel Eesti meistrivõistluste mängud.