Saaremaa kodumängud toimuvad sel nädalal publikuta

04.11.20
Saaremaa Võrkpalliklubi vs Selver Tallinn. Foto: Joosep Martinson/www.joosepmartinson.com

Sel nädalal toimub Credit24 Meistriliigas vaid kaks kohtumist, mis mõlemad peetakse Kuressaares. Liidrikohal olev Saaremaa Võrkpalliklubi võõrustab neljapäeval oma lähimat jälitajat Jekabpilsi Lušit ja pühapäeval tabeli viimast Daugavpilsi Ülikooli. Mõlemad mängud on otsepildis nähtavad Postimehe vahendusel. NB! Terviseameti soovitusel peetakse mõlemad mängud ettevaatusabinõuna publikuta!

Saaremaa pole seni liigas kaheksa mänguga veel kaotusekibedust tundma pidanud, Jekabpils jätkab samuti kaotuseta, neil on peetud viis mängu. Punkte on kahel esimesel vastavalt 23 ja 13.

Sel hooajal pole meeskonnad veel omavahel kohtunud, eelmisel hooajal võitis Saaremaa kõik kolm omavahelist mängu, üle-eelmisel suutsid lõunanaabrid viiest kohtumisest võita ühe.

Saaremaa meeskonna peatreener Ioannis Kalmazidis tunnustab vastasmeeskonda. “Jekabpils on tugev nagu ka eelmisel aastal, eriti kodus mängides. Jekabpilsi side harrastab väga kiiret mängu, eriti nurkadega ja eriti Kristaps Šmitsiga, kes saab palju tõsteid. Noor ja ambitsioonikas tiim, kus on palju energiat,” sõnab Kalmazidis homse vastase kohta.

Peatreeneri sõnul suudavad tema hoolealused jätkuvalt fookust hoida. “Viimati Tartu vastu oli meeste keskendumine väga hea, seega ma ei muretse selle pärast. Mängijate suhtumine on selline nagu peab. Jekabpils on samuti ainult võitnud, seega muidugi läheme nii sellele kui ka pühapäevasele mängule keskendunult,” lisab juhendaja.

Vaata detailset tabeliseisu.

Liigamängude pileteid saab osta Piletikeskusest.

Credit24 Meistriliiga mängud 5.-8. novembril:

5.11 kell 19.00 (Kuressaare SH) Saaremaa VK – SK Jēkabpils Lūši, live-skoor

8.11 kell 15.00 (Kuressaare SH) Saaremaa VK – Daugavpils Universitāte/Ezerzeme, live-skoor

COVID-19 leviku tõkestamiseks on Eesti Võrkpalli Liit koostöös Eesti Olümpiakomiteega loonud põhimõtted, millest võrkpallimängudel lähtuda tuleb: 

  • Pealtvaatajate kuni 50-protsendiline täitumus ja hajutatus saalis.
  • Keelatud on pasunate kasutamine.
  • Pealtvaatajad peavad kandma maski. Korraldajal on selleks variandid: võetakse ise kaasa, võimalik osta kohapeal või pileti hinna sees ning jagatakse kohapeal.
  • Hajutatud istumine, järgides 2+2 reeglit.
  • Maski kandmine korraldajal (teenindaval personalil, lauakohtunikud jne).