Credit24 Meistriliiga veebruari parim oli Valentin Kordas

13.03.22

Veebruar oli Credit24 Meistriliiga otsustavate mängude kuu. Esmalt selgus põhiturniiri lõplik paremusjärjestus ja seejärel mängiti Tartus toimunud finaalturniiril välja hooaja 2021-22 kõrgeimad kohad.

Bigbank Tartul oli veebruaris 5 mängu ja kõik need ka võideti, sealhulgas poolfinaal ja finaal Credit24 Meistriliiga Final Four’is. Finaalturniiri kahes mängus ei loovutatud vastastele mitte ühtegi geimi. Tartlaste rünnakute liidriks oli nendes mängudes Valentin Kordas, kes tõi veebruaris oma meeskonnale kokku 76 punkti ehk keskmiselt 4,5 punkti geimi kohta.

“Kordas oli veebruaris platsil sisuliselt vahetuseta kõikides mängudes. Tema punktisaak aitas meeskonna kindlate võitudeni, otsustavates mängudes tõi mitmel puhul just Kordase serviseeria meeskonnale turvalise eduseisu,” kommenteeris žürii otsust Bigbank Tartu peatreener Alar Rikberg.

Credit24 Meistriliiga kuu parim saab auhinnaks Rademari kinkekaardi 150 euro väärtuses. Auhinnatšeki andis üle 1968. aastal Tallinna Kalevi koosseisus N. Liidu meistriks tulnud Tarvi Uljas.