Credit24 Meistriliiga nädalavahetus toob tiitlikaitsja Bigbanki ja hõbedameeskond Saaremaa vastasseisu

04.10.19
Saaremaa vs Bigbank Tartu. Foto: Irina Mägi

Credit24 Meistriliiga uue hooaja esimene nädalavahetus toob kohe ka tõelise põnevusmängu, kui laupäeval lähevad Kuressaares vastamisi liiga tippude hulka kuuluvad Saaremaa Võrkpalliklubi ja Bigbank Tartu. Kell 17.00 algavast mängust näeb otsepilti Postimehe vahendusel.

Bigbanki meeskonna jaoks on tegu esimese mänguga uuel hooajal, Saaremaa alistas liiga avamängus 3:1 TalTechi. Bigbanki näol on tegu tiitlikaitsjaga, eelmise hooaja finaalis saadi tulemusega 3:2 jagu just Saaremaa meeskonnast.

Bigbank ja Saaremaa VK kuuluvad medalinõudlejate hulka selgi hooajal. “Arvestades Tartu klubi ajalugu, siis ei saa meil seegi kord teisi eesmärke olla kui võita. Üritame paremini treenida, et seekord ka Eesti meistrivõistlused võita, meil on sel aastal meeskonnas inimesi, kelle pealt võin ka ise õppida,” sõnas Bigbanki peatreener Andrei Ojamets enne hooaja algust.

Saaremaa VK peatreener Urmas Tali usub, et ees ootab ülimalt tasavägine hooaeg. “Selge see, et nii Eesti kui Balti liigas kõik, kes tahavad konkuretsis olla, siis eesmärk on finaalid ja võitmine. Ühtegi kerget mängu ei saa kellelgi olema. “Supp” on veel paksemaks läinud ja loodan, et publikule on sel hooajal mängud palju parema kvaliteediga kui mõnel varasemal aastal,” rääkis Tali.

Nädalavahetusel toimub kokku viis mängu:

Laupäeval kell 17.00 võõrustab Selver Tallinn SK Jēkabpilsi Lūšit ning kell 19.00 kohtuvad Läti klubid RTU/Robežsardze ja VK Biolars/Jelgava.

Pühapäeval toimub kaks mängu. Kell 17.00 võõrustab Pärnu VK SK Jēkabpilsi Lūšit ja kell 19.00 kohtuvad Audentese spordihoones Selver Tallinn ja OC Limbaži/MSĢ.

Kõik Eestis toimuvad mängud on otsepildis nähtavad Postimehes.

Statistikat ja ajakava näeb SIIT.