Credit24 Meistriliiga nädala avavad Pärnu ja TalTech, mängud Läti klubidega koliti Eestisse

26.10.21

Credit24 Meistriliiga nädal algab juba kolmapäeval, 27. oktoobril, kui Pärnu Võrkpalliklubi võõrustab kell 19.00 algavas telemängus TalTechi. Kohtumist näeb otsepildis nii Duo 5 kanali kui Postimehe vahendusel. Vaata live-skoori.  

Pärnu meeskond tuleb mängule 0:3 kaotuse pealt liiga liidrile Gargzdai Amber-Arlangale, TalTech jäi viimati 1:3 alla Tartu Bigbankile. Hooaja avamängus said Avo Keele hoolealused 3:0 jagu RTUst, seejärel kaotasid aga 1:3 Tallinna Selverile. TalTech sai oma liigahooaja avakohtumises kirja samuti 3:0 võidu RTU üle. Vigastuste ja haigustega hädas oleva Pärnu eest peaks kolmapäeval taas rivis olema ka viimastest mängudest eemal olnud temporündaja Toms Švans.

Seoses Lätis kehtestatud eriolukorraga peetakse sel nädalavahetusel Lätis toimuma pidanud mängud Eesti klubidega Eestis. Osa Lätis toimuma pidanud mänge on edasi lükatud.

Nii võõrustab Tallinna Selver 29. oktoobril kell 19.00 Sõle spordikeskuses VK BIOLARS/Jelgava MSGd (vaata live-skoori) ning 30. oktoobril kell 19.00 RTU/Robežsardze/Jūrmalat (vaata live-skoori).

Selver on ühe võidu (Pärnu üle) ja ühe kaotusega (Tartule) tabelis viies, RTU ja Jelgava pole suutnud võiduarvet avada.

Tartu Bigbank kohtub 30. oktoobril kell 20.00 Elva spordihoones Jelgavat (vaata live-skoori) ning 31. oktoobril kell 15.00 RTUd (vaata live-skoori). Tartu on võitnud kahest mängust kaks ning asub tabelis teisel kohal.

Vaata tulemusi ja ajakava.

Vastavalt uutele sporditegevuse juhistele pääseb Credit24 Meistriliiga mängudele vaid COVID-19 vaktsineerimiskuuri läbimise tõendi alusel või COVID-19 läbipõdemise tõendiga. Alla 18-aastastel lastel ja noortel tõendi esitamise kohtustust ei ole.