Credit24 Meistriliiga nädal: Bigbank ja Selver võõrustavad Läti klubisid, TalTech sõidab Leetu

11.11.21

Credit24 Meistriliigas peetakse eeloleval nädalavahetusel viis mängu, Tartu Bigbank ja Tallinna Selver kohtuvad kodusaalides Läti klubidega, TalTech sõidab Leetu. Kõik Eestis toimuvad kohtumised on otsepildis nähtavad Postimehe vahendusel. 

Liiga liider on 15 punktiga Tartu Bigbank, teist kohta hoiab 9 punktiga Leedu klubi Gargzdai Amber-Arlanga ning kolmas on samuti 9 punkti kogunud TalTech. Neljandalt tabelirealt leiab 9 punktiga Tallinna Selveri, viies on 3 punktiga Jekabpilsi Luši ja kuues samuti 3 punktiga Pärnu Võrkpalliklubi.

Vaata detailset tabeliseisu ja tulemusi.

Teisipäeval ja kolmapäeval kaks CEV Cupi kohtumist Kaasani Zeniidiga pidanud Tartu Bigbank võõrustab laupäeval, 13. novembril kell 16.00 Daugavpilsi Ülikooli/Ezerzemet (vaata live-skoori) ning pühapäeval, 14. novembril kell 16.00 SK Jēkabpils Lūšit (vaata live-skoori).

Tartu meeskond pole veel viie mänguga kaotusekibedust tundnud, viimati saadi 3:0 jagu Pärnust. Jekabpils on pidanud ühe mängu ja selle võitnud, Daugavpilsil on kirjas üks kaotus.

Tartu peatreener Alar Rikberg peab eurosarjas suurt koormust kandnud meestele ka puhkust andma. “Väga tugev väsimus on kõigil, aga hetkeseisuga ei tea, et oleks tõsisemaid tervisehädasid tekkinud kellelgi. Ma ei ületähtusta neid eesootavaid mänge, muidugi läheme parimat andma, aga olen valmis ka kõikuvaks ja ebastabiilseks mängupildiks. Loodan, et suudame end uuesti kokku võtta ja motiveerida, kuidas täiega peale minna, sest olukord on võrreldes Kaasani mängudega ikkagi veidi teistsugune. Daugavpilsi vastu loodan suurele osale põhimeestest puhkust anda ja Jekabpilsi mängu võtame tõsisemalt, seal tuleb ka põhimeestel uusti platsile minna,” kommenteeris Rikberg.

Tallinna Selver võõrustab Sõle spordihoones laupäeval kell 18.00 Jekabpilsi (vaata live-skoori) ning pühapäeval kell 18.00 Daugavpilsi (vaata live-skoori).

TalTech sõidab aga Leetu, kus kohtutakse laupäeval kell 19.30 Gargzdai Amber-Arlangaga (vaata live-skoori).

Liigatabelis kolmandal kohal paiknev TalTech on oma mängu üsna hästi käima saanud, alistades viimati 3:0 linnarivaali Selveri. TalTechist koha võrra eespool paiknev Leedu esiklubi alistas oma viimases liigamängus 3:0 Pärnu.

Mängudele pääseb vaid COVID-19 vaktsineerimiskuuri läbimise tõendi alusel või COVID-19 läbipõdemise tõendiga. COVID tõendit peavad esitama ka 12–17-aastased (kaasa arvatud). Vaktsineerimiskuuri läbimise või haiguse läbipõdemise tõendi kõrval kehtib alaealistele üritustele ja tegevustele pääsemiseks ka koroonaviiruse PCR või antigeen-RT testi negatiivse tulemuse tõend.

Lisaks tuleb mängudel kanda maski.