Credit24 Meistriliiga naaseb pausilt, tabeli tipud omavahel vastamisi

10.01.19
Markkus Keel Pärnu VK särgis.

Reedel jätkatakse mängudega Credit24 Meistriliigas, kui vastamisi lähevad TalTech ja Pärnu Võrkpalliklubi. Laupäeval ja pühapäeval toimub veel kaheksa mängu, tippudest kohtuvad omavahel Saaremaa VK ja RTU/Robežsardze, näha saab ka Pärnu VK ja Bigbank Tartu eeldatavat põnevuskohtumist.

Aastale läheb kindla liidrina vastu Bigbank Tartu, kelle peatreener Andrei Ojamets juhtis eile Eesti naiste rahvuskoondise esmakordselt Euroopa meistrivõistluste finaalturniirile. Tartu meeskonnal on 13 mänguga kogutud 36 punkti, ülejäänud meeskondadel on mäng vähem ja Pärnul kaks mängu vähem peetud. Teisel real paikneb 28 punktiga RTU/Robežsardze, kolmas on 27 punktiga Saaremaa Võrkpalliklubi, neljas 24 punktiga Selver Tallinn, viies Rakvere Võrkpalliklubi 19 punktiga, kuues 18 punkti kogunud Pärnu VK ning Eesti klubidest hoiab TalTech 12 punktiga kaheksandat kohta. Vaata tabeliseisu!

Uue aasta esimeses mängus võõrustab TalTech kell 18.30 Pärnut. Viimases liigamängus sai TalTech kirja 2:3 kaotuse Selver Tallinnalt, Pärnu jäi 0:3 alla Saaremaale. Pärnu osales pärast seda ka karikafinaalis, kus kaotas samuti Saaremaale 2:3. Pärnu peatreener Avo Keel oli vahepeal lisaks ametis Läti koondise juures, kui pidas Euroopa meistrivõistluste valikmänge ja lõpetas valiksarja 3:1 võiduga Iisraeli üle.

TalTech tuleb väljakule ka laupäeval, mil mängitakse kell 18.00 võõrsil Limbažiga. Laupäeval kell 16.00 kohtuvad Jelgavas sealne Jelgava Biolars ning tabeli kolmas meeskond Saaremaa, samal ajal võõrustab Rakvere kodusaalis Jekabpilsi Lušit. Kell 18.00 lähevad vastamisi Selver Tallinn ja Daugavpilsi Ülikool.

Pühapäeval kell 14.00 sõidab Saaremaa külla RTU-le ehk kohtuvad lähirivaalid. Kell 16.00 võõrustab Rakvere Daugavpilsi ning kell 17.00 toimub Pärnus põnevuskohtumine Pärnu ning Bigbank Tartu vahel. Nädalavahetuse lõpetab kell 18.00 algav matš Selver Tallinna ning Jekabpilsi vahel.

Vaata ajakava ja tulemusi!

Kõik Eestis toimuvad mängud on otsepildis nähtavad Postimehe vahendusel.