Credit24 Meistriliiga hooaja avamängus kohtuvad TalTech ja Saaremaa VK

02.10.19
Saaremaa VK hooajaeelses kontrollmängus. Foto: Irina Mägi

Täna toimub esimene mäng Credit24 Meistriliigas, kui TalTechi spordihoones kohtuvad kell 19.00 TalTech ning Saaremaa Võrkpalliklubi. Tänane kohtumine on otsepildis nähtav Postimehe vahendusel.

Kodumeeskond TalTech lõpetas eelmise Credit24 Meistriliiga hooaja kaheksandal kohal, Saaremaa VK sai kaela hõbemedalid.

Sel nädalal toimub kokku seitse mängu. Neljapäeval kell 19.00 kohtuvad Pärnu VK ja OC Limbaži/MSĢ.

Laupäeval kell 17.00 lähevad Kuressaares nädala oodatuimas mängus vastamisi Saaremaa VK ja Bigbank Tartu. Laupäeval kell 17.00 võõrustab Selver Tallinn SK Jēkabpils Lūšit ning kell 19.00 kohtuvad Läti klubid RTU/Robežsardze ja VK Biolars/Jelgava.

Pühapäeval toimub samuti kaks mängu. Kell 17.00 võõrustab Pärnu VK SK Jēkabpils Lūšit ja kell 19.00 kohtuvad Audentese spordihoones Selver Tallinn ja OC Limbaži/MSĢ.

Kõik Eestis toimuvad mängud on otsepildis nähtavad Postimehes, Kanal 12 kannab üle viit põhiturniiri kohtumist ja play-offe.

Tulemusi näeb Credit24 Meistriliiga kodulehel.

Statistikat ja ajakava näeb SIIT.

Credit24 Meistriliiga põhiturniiril osaleb viis Eesti klubi (Bigbank Tartu, Pärnu Võrkpalliklubi, Saaremaa Võrkpalliklubi, Selver Tallinn ja TalTech) ja neli Läti klubi (OC Limbaži/MSG, RTU/Robežsardze, SK Jēkabpils Lūši ja VK Biolars/Jelgava).

Põhiturniir algab 2. oktoobril ning lõpeb 23. veebruaril. Nelja meeskonna osalusel toimuv finaalturniir peetakse 12.-13. märtsil. Pärast Credit24 Meistriliigat peetakse viie Eesti meeskonna osalusel Eesti meistrivõistluste mängud.